Brand Performance logo

Marka Stradivarius należy do kategorii Sieci odzieżowo-obuwnicze.

Udział procentowy marki Stradivarius w kategorii wynosi 1.32%.

Dane o udziale procentowym marek FMCG na listach zakupów polskich konsumentów są aktualizowane co tydzień przez Listonic.

Stradivarius

Sieci odzieżowo-obuwnicze
, by otrzymywać informacje o zmianach popularności tej marki.
WYKRESY DLA MARKI
Udział procentowy marek w kategorii Sieci odzieżowo-obuwnicze
MarkaUdział procentowy
Sinsay30.32%
H&M12.75%
Reserved12.20%
Mohito10.87%
Zara9.06%
CCC8.26%
House6.78%
Medicine2.37%
New Yorker1.97%
Cropp1.45%
Stradivarius1.32%
Deichmann1.03%
Bershka0.83%
HalfPrice0.58%
Worldbox0.20%

Udział procentowy marki Stradivarius w kategorii Sieci odzieżowo-obuwnicze w ostatnim miesiącu

Pokaż dane do:
Wykres przedstawia dane za ostatnie 4 tygodnie od wybranej powyżej daty. Informacje aktualizowane są co poniedziałek i obejmują dane do niedzieli włącznie.
1.32%Stradivarius
WSZYSTKIE MARKI
Historyczny udział procentowy marek w kategorii Sieci odzieżowo-obuwnicze (miesięcznie)
MiesiącMedicineReservedH&MSinsayWorldboxHalfPriceMohitoBershkaHouseCroppNew YorkerCCCDeichmannZaraStradivarius
2024-09-01T00:00:002.39%10.54%20.81%23.20%0.00%0.70%8.29%1.12%2.76%1.83%2.06%9.42%1.22%13.73%1.92%
2024-10-01T00:00:002.60%9.86%24.21%26.24%0.00%0.28%7.51%0.78%2.39%1.35%1.92%8.37%1.07%12.07%1.35%
2024-11-01T00:00:001.97%12.43%21.89%27.26%0.00%0.59%8.08%0.93%2.50%1.63%1.54%7.55%0.89%11.01%1.73%
2024-12-01T00:00:003.24%12.98%20.01%26.39%0.00%0.76%9.38%1.03%3.00%2.14%1.27%6.57%0.57%11.14%1.51%
2025-01-01T00:00:002.18%15.31%21.19%24.90%0.00%0.29%7.53%1.03%4.36%1.11%1.44%6.05%0.82%11.77%2.02%
2025-02-01T00:00:002.74%13.26%20.53%29.67%0.00%0.30%6.86%1.93%2.95%1.98%2.08%4.27%0.86%10.77%1.78%
2025-03-01T00:00:002.07%12.40%20.17%30.50%0.00%0.41%8.09%0.81%2.40%1.30%1.91%7.48%0.98%9.52%1.95%
2025-04-01T00:00:002.02%12.57%19.58%28.32%0.00%0.43%9.20%0.99%3.34%1.19%1.69%7.81%0.89%9.96%2.02%
2025-05-01T00:00:001.67%10.99%19.65%27.54%0.00%0.38%8.69%0.60%7.93%1.23%1.77%6.66%1.17%9.85%1.86%
2025-06-01T00:00:002.87%11.10%21.28%25.22%0.00%0.56%9.87%0.99%5.24%1.17%1.94%7.96%1.23%8.97%1.60%
2025-07-01T00:00:003.02%14.50%17.69%23.67%0.00%0.31%10.00%1.00%7.66%1.55%1.61%6.60%1.24%9.79%1.37%
2025-08-01T00:00:003.11%11.72%18.33%24.12%0.00%0.49%10.88%1.34%4.91%1.38%2.90%7.34%1.02%10.70%1.77%
2025-09-01T00:00:002.09%13.31%21.38%27.05%0.00%0.55%7.44%1.42%3.19%1.73%1.69%6.69%1.85%9.76%1.85%
2025-10-01T00:00:001.67%12.97%22.84%28.92%0.00%0.43%7.52%0.57%1.87%1.00%1.54%7.49%1.10%10.73%1.34%
2025-11-01T00:00:002.55%13.46%20.25%28.88%0.03%0.64%6.50%0.88%5.12%1.73%1.55%5.71%1.17%10.33%1.23%
2025-12-01T00:00:003.46%13.69%17.85%31.04%0.00%0.98%9.50%1.28%3.33%1.33%1.23%4.51%0.68%10.00%1.13%
2026-01-01T00:00:002.42%15.15%15.03%27.22%0.19%0.35%8.46%0.96%4.73%2.46%4.15%6.04%0.54%11.03%1.27%
2026-02-01T00:00:002.12%14.07%16.99%30.31%0.00%0.64%9.02%1.01%3.40%1.49%2.23%6.42%0.80%9.82%1.70%
2026-03-01T00:00:001.11%12.54%17.63%32.79%0.07%0.30%6.86%0.92%4.80%0.63%2.36%6.60%1.03%10.51%1.84%
2026-04-01T00:00:002.32%11.21%16.88%29.90%0.08%0.39%8.34%1.02%6.29%0.94%2.91%6.88%0.83%10.27%1.73%
2026-05-01T00:00:001.92%11.47%17.03%29.11%0.03%0.47%7.69%1.01%7.66%1.18%2.50%8.09%0.98%9.41%1.45%
2026-06-01T00:00:002.13%9.71%15.05%26.24%0.13%0.35%8.09%0.65%17.89%1.56%1.56%7.45%0.84%7.55%0.80%
2026-07-01T00:00:002.85%14.98%13.03%29.56%0.00%0.35%10.76%0.73%5.65%1.54%1.64%8.55%0.92%8.40%1.05%
2026-08-01T00:00:002.30%12.12%12.91%30.21%0.18%0.58%11.10%0.88%6.68%1.44%2.06%8.10%0.95%9.15%1.36%

Udział procentowy oznaczonych marek w poszczególnych miesiącach

Jak zmieniał się udział zaznaczonych marek w kategorii Sieci odzieżowo-obuwnicze na przestrzeni miesięcy
Od czerwca 2026 zmieniła się metodologia liczenia dodań – porównania z okresem sprzed tej daty mogą nie być w pełni miarodajne.
Pokaż dane do:
Zakres:
Stradivarius
Pozostałe
Sinsay
H&M
Reserved
Mohito
Zara
CCC
House
Medicine
New Yorker
Cropp
Deichmann
Bershka
HalfPrice
Worldbox

Źródła dodania do listy zakupów

Pokazuje miesięczny udział źródeł, z których użytkownicy dodawali do list zakupów produkty marki Stradivarius z kategorii Sieci odzieżowo-obuwnicze.
Od czerwca 2026 zmieniła się metodologia liczenia dodań – porównania z okresem sprzed tej daty mogą nie być w pełni miarodajne.
Pokaż dane do:
Zakres:
Wpis ręczny (organiczny)
Gazetki
Reklama
WYKRESY DLA PODKATEGORII

Time to store

Pokazuje ile czasu mija od dodania produktu z danej podkategorii do listy zakupów do momentu jego zakupu
0 h
Sieci odzieżowo-obuwnicze
Nieokreślony
Porównanie z pozostałymi podkategoriami w kategorii „Dodatkowe analizy”
Banki
Bary szybkiej obsługi
Markety budowlane i remontowe
Markety meblowe i wyposażenie wnętrz
Drogerie
Dyskonty niespożywcze
Sieci handlowe
Sklepy zoologiczne
Sieci odzieżowo-obuwnicze
Sklepy RTV i AGD
Stacje benzynowe
0 h
0 h
0 h
0 h
0 h
0 h
0 h
0 h
0 h
0 h
112,1 h
Mediana kategorii Dodatkowe analizy: 112,1 h

Wskaźnik Realnego Zakupu

(Real Purchase Rate)
Pokazuje, jaki odsetek dodanych do listy zakupów produktów został rzeczywiście kupiony.Dane roczne
75.2%
Budynie i kaszkiPokazuje, jaki odsetek dodanych do listy zakupów produktów został rzeczywiście kupiony.
Dane do obliczeń pochodzą z list zakupowych Listonic i Moja Gazetka. Badanie zostało zasilone danymi z Mojej Gazetki od października 2024 r. Grupa badawcza to 700 000 osób miesięcznie.Od czerwca 2026 r. metodologia liczenia dodań została udoskonalona: jako dodanie do listy liczone jest również ponowne zaznaczenie produktu do kupienia po tym, jak został wcześniej odznaczony jako kupiony (tzw. uncheck). Zmiana wpływa na dane od czerwca 2026 r. – warto to uwzględnić przy porównaniach z wcześniejszym okresem.
W zestawieniu brakuje Twojej marki?
rectangles
Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż?Skontaktuj się z nami
rectangles