Brand Performance logo

Desery, serki, kaszki

Podkategoria „Desery, serki, kaszki” obejmuje 24 marki obecne na polskich listach zakupów w aplikacjach Listonic i Moja Gazetka. Kliknij w markę, aby zobaczyć jej szczegółową analizę lub przejdź niżej, by sprawdzić trendy zakupowe całej podkategorii, jej pozycję na tle innych oraz źródło dodania produktów. Dane aktualizowane co miesiąc.

Desery, serki, kaszki – dodania do list zakupów
2 036 729w paź '25–wrz '26
↑ 67,1% r/rr/r = (paź '25–wrz '26 vs paź '24–wrz '25)
Pozycja w kategorii
4/7
spośród 7 podkategorii
Dodania organiczne
92,3%
Reklamy 2,4% | Gazetki 5,3%

2. Jak Polacy planują zakup w podkategorii „Desery, serki, kaszki”?

Źródła
Podział dodań do list zakupów wg źródła: organiczne, z reklam, z gazetek sieci handlowych
Desery, serki, kaszki – mix źródeł dodań
Desery, serki, kaszki – mix źródeł dodań
ŹródłaWartość
Z gazetek108184
Z reklam47980
Organiczne1880565
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
KategoriaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Desery, serki, kaszki5.312.3692.33
Sery, serki, twarogi5.113.6291.27
Jogurty, kefiry, maślanki4.136.5889.29
Mleko i napoje roślinne7.532.3190.16
Jaja4.2392.8
Śmietany i śmietanki2.080.7997.13
Roślinne zamienniki nabiału1.822.0896.1
Desery, serki, kaszki – ewolucja źródeł dodań w czasie
Desery, serki, kaszki – ewolucja źródeł dodań w czasie
MiesiącZ gazetekZ reklamOrganiczne
paź '254711612100898
lis '25408143296804
gru '25758980100310
sty '2688821835113596
lut '26103831488100548
mar '2685532484101258
kwi '261004510247103257
maj '26123321111998582
cze '2687493254185230
lip '26134953393280123
sie '26134802070293175
wrz '26206288066306784
Marki z podkategorii „Desery, serki, kaszki” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
Marki z podkategorii „Desery, serki, kaszki” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
MarkaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Danio648495440362
Monte72594938841
Piątnica13360165217387
Bakuś1264125647262
Bakoma Ptasie Mleczko7758805385
Fantasia706412560
Danonki10228795
Riso131613858
Belriso205312661
Műller19901335
Dodania organiczne dominują, a udział organiczny dzieli porównywane podkategorie po równo: w ciągu 12 miesięcy stanowiły 92,3% dodań, podczas gdy dodania z gazetek odpowiadały za 5,3%, a dodania z reklam za 2,4%. Udział organiczny podkategorii jest wyższy niż w trzech i niższy niż w trzech z sześciu porównywanych podkategorii.