Brand Performance logo

Warzywa konserwowe

Podkategoria „Warzywa konserwowe” obejmuje 9 marek obecnych na polskich listach zakupów w aplikacjach Listonic i Moja Gazetka. Kliknij w markę, aby zobaczyć jej szczegółową analizę lub przejdź niżej, by sprawdzić trendy zakupowe całej podkategorii, jej pozycję na tle innych oraz źródło dodania produktów. Dane aktualizowane co miesiąc.

Warzywa konserwowe – dodania do list zakupów
390 451w paź '25–wrz '26
↑ 29,3% r/rr/r = (paź '25–wrz '26 vs paź '24–wrz '25)
Pozycja w kategorii
2/4
spośród 4 podkategorii
Dodania organiczne
87,8%
Reklamy 8,3% | Gazetki 4%

2. Jak Polacy planują zakup w podkategorii „Warzywa konserwowe”?

Źródła
Podział dodań do list zakupów wg źródła: organiczne, z reklam, z gazetek sieci handlowych
Warzywa konserwowe – mix źródeł dodań
Warzywa konserwowe – mix źródeł dodań
ŹródłaWartość
Z gazetek15507
Z reklam32260
Organiczne342684
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
KategoriaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Warzywa konserwowe3.978.2687.77
Przeciery i koncentraty pomidorowe4.073.3792.56
Dżemy, konfitury, marmolady6.140.6593.21
Miody8.4213.4478.14
Warzywa konserwowe – ewolucja źródeł dodań w czasie
Warzywa konserwowe – ewolucja źródeł dodań w czasie
MiesiącZ gazetekZ reklamOrganiczne
paź '25372218021881
lis '25918220320978
gru '251958165540014
sty '261380313023974
lut '261249234420049
mar '262180428325462
kwi '261635274725141
maj '26937199614782
cze '26988268225630
lip '261765261539718
sie '26829285539959
wrz '261296357045096
Marki z podkategorii „Warzywa konserwowe” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
Marki z podkategorii „Warzywa konserwowe” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
MarkaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Bonduelle52159513495
Dawtona6243183135
Rolnik248802367
Pudliszki1194818576
Urbanek20340438
Nasza Spiżarnia13341389
Krakus161465
Provitus3021
Kwidzyn000
Mix źródeł: organiczne 87,8%, z reklam 8,3%, z gazetek 4%.