Brand Performance logo

Jogurty naturalne i greckie

Podkategoria „Jogurty naturalne i greckie” obejmuje 24 marki obecne na polskich listach zakupów w aplikacjach Listonic i Moja Gazetka. Kliknij w markę, aby zobaczyć jej szczegółową analizę lub przejdź niżej, by sprawdzić trendy zakupowe całej podkategorii, jej pozycję na tle innych oraz źródło dodania produktów. Dane aktualizowane co miesiąc.

Jogurty naturalne i greckie – dodania do list zakupów
1 090 379w paź '25–wrz '26
↑ 65% r/rr/r = (paź '25–wrz '26 vs paź '24–wrz '25)
Pozycja w kategorii
1/6
spośród 6 podkategorii
Dodania organiczne
93,1%
Reklamy 5,3% | Gazetki 1,6%

2. Jak Polacy planują zakup w podkategorii „Jogurty naturalne i greckie”?

Źródła
Podział dodań do list zakupów wg źródła: organiczne, z reklam, z gazetek sieci handlowych
Jogurty naturalne i greckie – mix źródeł dodań
Jogurty naturalne i greckie – mix źródeł dodań
ŹródłaWartość
Z gazetek17202
Z reklam57490
Organiczne1015687
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
KategoriaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Jogurty naturalne i greckie1.585.2793.15
Skyry, kvarg4.143.1392.73
Kefiry, zsiadłe mleko, maślanki4.679.6985.64
Jogurty pitne i napoje mleczne8.1617.1274.72
Jogurty smakowe9.231.2289.55
Jogurty i desery wysokobiałkowe11.954.1383.92
Jogurty naturalne i greckie – ewolucja źródeł dodań w czasie
Jogurty naturalne i greckie – ewolucja źródeł dodań w czasie
MiesiącZ gazetekZ reklamOrganiczne
paź '2553310549326
lis '2541308847689
gru '2558247951213
sty '261094336563420
lut '2621161665754560
mar '261942287858476
kwi '261829230662194
maj '261158245253247
cze '2617123531113239
lip '2617153620158190
sie '2619913819159311
wrz '26349310190144822
Marki z podkategorii „Jogurty naturalne i greckie” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
Marki z podkategorii „Jogurty naturalne i greckie” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
MarkaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Bakoma1258158351801
Zott41651284035
Pilos8397572013
Piątnica461831090
Mlekovita12271331
Jogo10877
Activia2410592
Bieluch2180227
Mleczna Dolina241211
Miletto24907
Podkategoria opiera się przede wszystkim na własnej inicjatywie konsumentów: w ciągu 12 miesięcy dodania organiczne stanowiły 93,2%, a reklamy były drugim źródłem z udziałem 5,3%, czyli 57 490 dodań z reklam. Udział organiczny jest najwyższy spośród porównywanych podkategorii.