Brand Performance logo

Jogurty pitne i napoje mleczne

Podkategoria „Jogurty pitne i napoje mleczne” obejmuje 33 marki obecne na polskich listach zakupów w aplikacjach Listonic i Moja Gazetka. Kliknij w markę, aby zobaczyć jej szczegółową analizę lub przejdź niżej, by sprawdzić trendy zakupowe całej podkategorii, jej pozycję na tle innych oraz źródło dodania produktów. Dane aktualizowane co miesiąc.

Jogurty pitne i napoje mleczne – dodania do list zakupów
314 715w paź '25–wrz '26
↑ 160,8% r/rr/r = (paź '25–wrz '26 vs paź '24–wrz '25)
Pozycja w kategorii
4/6
spośród 6 podkategorii
Dodania organiczne
74,7%
Reklamy 17,1% | Gazetki 8,2%

2. Jak Polacy planują zakup w podkategorii „Jogurty pitne i napoje mleczne”?

Źródła
Podział dodań do list zakupów wg źródła: organiczne, z reklam, z gazetek sieci handlowych
Jogurty pitne i napoje mleczne – mix źródeł dodań
Jogurty pitne i napoje mleczne – mix źródeł dodań
ŹródłaWartość
Z gazetek25683
Z reklam53869
Organiczne235163
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
KategoriaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Jogurty pitne i napoje mleczne8.1617.1274.72
Jogurty naturalne i greckie1.585.2793.15
Skyry, kvarg4.143.1392.73
Kefiry, zsiadłe mleko, maślanki4.679.6985.64
Jogurty smakowe9.231.2289.55
Jogurty i desery wysokobiałkowe11.954.1383.92
Jogurty pitne i napoje mleczne – ewolucja źródeł dodań w czasie
Jogurty pitne i napoje mleczne – ewolucja źródeł dodań w czasie
MiesiącZ gazetekZ reklamOrganiczne
paź '251353112978
lis '254750411139
gru '2547138752
sty '2616265613127
lut '2618753012245
mar '2620703312958
kwi '2616651411707
maj '263150266811932
cze '262437491719703
lip '2649801208536614
sie '2630391253938406
wrz '2646122097945602
Marki z podkategorii „Jogurty pitne i napoje mleczne” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
Marki z podkategorii „Jogurty pitne i napoje mleczne” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
MarkaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Actimel665894463820
Łaciaty1136396131487
Milka2519764368
Piątnica36001593972
Activia27080912
Danone14846909
Műller25202078
Bakoma728514539
Pilos408297879
Monte Drink39810369
Podkategoria już opiera część dodań na płatnym impulsie reklamowym: dominują dodania organiczne — 74,7% w ciągu 12 miesięcy — a dodania z reklam stanowią 17,1%; to najwyższy udział reklam spośród porównywanych podkategorii.