Brand Performance logo

Marka Go Active należy do kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe.

Udział procentowy marki Go Active w kategorii wynosi 4.79%.

Dane o udziale procentowym marek FMCG na listach zakupów polskich konsumentów są aktualizowane co tydzień przez Listonic.

Go Active

Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe
, by otrzymywać informacje o zmianach popularności tej marki.
WYKRESY DLA MARKI
Udział procentowy marek w kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe
MarkaUdział procentowy
Müllermilch Protein28.44%
Mlekovita SBA22.26%
Piątnica19.01%
Pilos High Protein11.13%
Krasnystaw5.87%
Go Active4.79%
Bakoma4.33%
Łaciate Protein+2.47%
Zott Protein1.70%
Arla Protein0.00%
Ehrmann High Protein0.00%
ProUP!0.00%
Valio PROfeel Protein0.00%
Vitanella Protein0.00%
Olma High Protein0.00%

Udział procentowy marki Go Active w kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe w ostatnim miesiącu

Pokaż dane do:
Wykres przedstawia dane za ostatnie 4 tygodnie od wybranej powyżej daty. Informacje aktualizowane są co poniedziałek i obejmują dane do niedzieli włącznie.
4.79%Go Active
WSZYSTKIE MARKI
Historyczny udział procentowy marek w kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe (miesięcznie)
MiesiącArla ProteinEhrmann High ProteinGo ActiveKrasnystawŁaciate Protein+Mlekovita SBAMüllermilch ProteinPilos High ProteinProUP!Valio PROfeel ProteinZott ProteinVitanella ProteinPiątnicaBakomaOlma High Protein
2024-09-01T00:00:000.00%0.00%33.33%0.00%0.81%12.20%2.44%23.58%0.00%1.63%3.25%1.63%20.33%0.81%0.00%
2024-10-01T00:00:000.00%0.00%27.00%0.00%1.90%26.62%5.70%8.75%0.00%0.38%1.90%1.14%25.48%1.14%0.00%
2024-11-01T00:00:000.00%0.00%25.93%0.00%3.70%39.35%1.39%10.19%0.00%0.46%5.09%1.39%11.57%0.93%0.00%
2024-12-01T00:00:000.00%0.00%31.15%0.00%13.11%21.31%1.64%11.48%0.00%0.00%3.28%1.64%16.39%0.00%0.00%
2025-01-01T00:00:000.23%0.00%12.12%0.23%0.47%31.24%4.90%20.28%5.36%0.00%0.47%0.93%22.84%0.93%0.00%
2025-02-01T00:00:000.00%0.00%20.26%0.43%9.48%30.17%8.62%8.62%5.17%0.43%4.31%2.16%9.05%1.29%0.00%
2025-03-01T00:00:000.00%0.00%27.19%0.46%17.51%27.19%1.84%12.44%0.00%0.00%3.69%1.38%7.83%0.46%0.00%
2025-04-01T00:00:000.00%0.53%27.13%1.60%1.60%26.06%0.00%12.23%0.00%0.00%4.26%2.13%21.81%2.66%0.00%
2025-05-01T00:00:000.00%0.00%18.56%0.00%4.19%29.94%2.40%13.17%0.00%0.00%9.58%0.00%21.56%0.60%0.00%
2025-06-01T00:00:000.00%7.41%12.70%0.53%4.23%10.58%4.23%49.21%0.00%1.06%1.59%0.53%6.35%0.53%1.06%
2025-07-01T00:00:000.00%21.82%4.55%0.00%3.18%25.00%2.73%32.27%0.00%0.00%2.27%0.45%7.73%0.00%0.00%
2025-08-01T00:00:000.00%0.76%19.70%0.76%2.27%14.39%0.00%28.79%0.00%6.06%6.06%0.76%20.45%0.00%0.00%
2025-09-01T00:00:000.00%0.00%15.15%0.00%2.42%20.61%4.85%19.39%0.00%0.00%3.03%2.42%29.70%2.42%0.00%
2025-10-01T00:00:000.00%0.00%0.41%0.71%24.96%0.80%0.21%0.18%0.00%0.05%0.07%0.04%0.27%72.31%0.00%
2025-11-01T00:00:001.10%0.00%3.31%0.00%3.68%55.51%2.21%17.28%0.00%0.37%2.57%0.00%12.50%1.47%0.00%
2025-12-01T00:00:000.00%0.00%5.56%4.44%20.00%32.22%3.33%8.89%0.00%0.00%3.33%0.00%21.11%0.00%1.11%
2026-01-01T00:00:000.19%0.05%0.86%1.29%64.68%11.07%3.82%3.96%0.00%0.05%5.68%0.10%7.97%0.29%0.00%
2026-02-01T00:00:000.19%0.00%1.81%0.13%0.27%89.75%2.00%1.54%0.00%0.03%0.72%0.00%2.42%0.61%0.53%
2026-03-01T00:00:0014.42%0.00%25.53%3.55%4.02%38.77%2.13%2.60%0.00%0.00%2.84%0.24%4.49%1.42%0.00%
2026-04-01T00:00:000.63%2.22%3.48%4.75%4.75%7.59%1.90%46.52%0.00%17.41%4.11%0.32%3.16%0.63%2.53%
2026-05-01T00:00:000.27%0.00%48.28%1.33%3.98%18.30%2.65%17.51%0.00%2.39%0.80%0.27%2.92%1.06%0.27%
2026-06-01T00:00:000.00%0.17%5.15%24.70%4.46%16.81%4.12%15.95%0.00%1.72%0.00%0.00%24.36%2.57%0.00%
2026-07-01T00:00:001.25%0.11%11.63%2.96%2.05%29.99%4.79%23.72%0.11%0.00%1.37%0.00%20.64%1.37%0.00%
2026-08-01T00:00:000.00%0.00%4.69%5.57%2.35%22.58%27.42%12.46%0.00%0.00%1.61%0.00%19.21%4.11%0.00%

Udział procentowy oznaczonych marek w poszczególnych miesiącach

Jak zmieniał się udział zaznaczonych marek w kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe na przestrzeni miesięcy
Od czerwca 2026 zmieniła się metodologia liczenia dodań – porównania z okresem sprzed tej daty mogą nie być w pełni miarodajne.
Pokaż dane do:
Zakres:
Go Active
Pozostałe
Müllermilch Protein
Mlekovita SBA
Piątnica
Pilos High Protein
Krasnystaw
Bakoma
Łaciate Protein+
Zott Protein
Arla Protein
Ehrmann High Protein
ProUP!
Valio PROfeel Protein
Vitanella Protein
Olma High Protein

Źródła dodania do listy zakupów

Pokazuje miesięczny udział źródeł, z których użytkownicy dodawali do list zakupów produkty marki Go Active z kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe.
Od czerwca 2026 zmieniła się metodologia liczenia dodań – porównania z okresem sprzed tej daty mogą nie być w pełni miarodajne.
Pokaż dane do:
Zakres:
Wpis ręczny (organiczny)
Gazetki
Reklama
WYKRESY DLA PODKATEGORII

Time to store

Pokazuje ile czasu mija od dodania produktu z danej podkategorii do listy zakupów do momentu jego zakupu
17,3 h
Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe
Typ Impulsowe | Do 36 h
Produkty kupowane szybko po dodaniu do listy, zwykle przy najbliższej okazji zakupowej. Decyzja zapada bez długiego planowania – potrzeba pojawia się i jest realizowana niemal od razu.
Porównanie z pozostałymi podkategoriami w kategorii „Nabiał i jaja”
Sery mozzarella
Sery sałatkowe
Jogurty naturalne i greckie
Serki kanapkowe do smarowania
Sery pleśniowe
Sery białe, twarogi
Skyry, kvarg
Sery żółte
Śmietany i śmietanki
Jogurty smakowe
Desery, serki, kaszki
Paluszki serowe
13,8 h
14,2 h
14,4 h
15,2 h
15,3 h
15,5 h
15,8 h
15,9 h
16 h
16,2 h
16,3 h
16,3 h
Mediana kategorii Nabiał i jaja: 16,3 h
Jogurty pitne i napoje mleczne
Sery topione
Sery i twarogi wysokobiałkowe
Jogurty i desery wysokobiałkowe
Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe
Twarogi sernikowe
Kefiry, zsiadłe mleko, maślanki
Jaja
Mleko
Roślinne zamienniki nabiału
Napoje roślinne
16,4 h
16,7 h
17,1 h
17,2 h
17,3 h
18,6 h
18,8 h
28,5 h
28,6 h
31,5 h
33,4 h

Wskaźnik Realnego Zakupu

(Real Purchase Rate)
Pokazuje, jaki odsetek dodanych do listy zakupów produktów został rzeczywiście kupiony.Dane roczne
75.2%
Budynie i kaszkiPokazuje, jaki odsetek dodanych do listy zakupów produktów został rzeczywiście kupiony.
Brand Loyalty Index (BLI) marki w kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe (miesięcznie)
MiesiącBLI (%)
2024-09-01T00:00:0012.99%
2024-10-01T00:00:0024.83%
2024-11-01T00:00:0022.91%
2024-12-01T00:00:009.90%
2025-01-01T00:00:0029.46%
2025-02-01T00:00:0018.83%
2025-03-01T00:00:0017.59%
2025-04-01T00:00:0017.96%
2025-05-01T00:00:0015.89%
2025-06-01T00:00:0017.71%
2025-07-01T00:00:0017.13%
2025-08-01T00:00:009.40%
2025-09-01T00:00:0017.08%
2025-10-01T00:00:00100.00%
2025-11-01T00:00:0028.45%
2025-12-01T00:00:0010.91%
2026-01-01T00:00:0058.80%
2026-02-01T00:00:0076.34%
2026-03-01T00:00:0028.81%
2026-04-01T00:00:0025.53%
2026-05-01T00:00:0027.08%
2026-06-01T00:00:0025.87%
2026-07-01T00:00:0024.47%
2026-08-01T00:00:0020.27%
7.30%

BLI - Brand Loyalty Index

Wskaźnik Brand Loyalty Index (BLI) określa stopień przywiązania użytkowników aplikacji Listonic do poszczególnych marek. Pokazuje, jaki odsetek produktów w kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe dodawanych do list zakupów Listonic jest wpisywanych z marką.
Pokaż dane do:
Zakres:
Bezwzględna liczba dodań produktów z kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe (miesięcznie)
MiesiącDodania z markąWszystkie dodania z kategorii
2024-09-01T00:00:00123947
2024-10-01T00:00:002631059
2024-11-01T00:00:00216943
2024-12-01T00:00:0061616
2025-01-01T00:00:004291456
2025-02-01T00:00:002321232
2025-03-01T00:00:002171234
2025-04-01T00:00:001881047
2025-05-01T00:00:001671051
2025-06-01T00:00:001891067
2025-07-01T00:00:002201284
2025-08-01T00:00:001321404
2025-09-01T00:00:00165966
2025-10-01T00:00:0056425642
2025-11-01T00:00:00272956
2025-12-01T00:00:0090825
2026-01-01T00:00:0020953563
2026-02-01T00:00:0037554919
2026-03-01T00:00:004231468
2026-04-01T00:00:003161238
2026-05-01T00:00:003771392
2026-06-01T00:00:005832254
2026-07-01T00:00:008773584
2026-08-01T00:00:006823364

Dodania produktu z kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe

Dane bezwzględne dodań produktów z kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe z dowolną marką na tle wszystkich dodań z kategorii.
Od czerwca 2026 zmieniła się metodologia liczenia dodań – porównania z okresem sprzed tej daty mogą nie być w pełni miarodajne.
Pokaż dane do:
Zakres:
Liczba wszystkich dodań produktów z kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe
Liczba dodań produktów z kategorii Mleko i napoje mleczne wysokobiałkowe z dowolną marką
Dane do obliczeń pochodzą z list zakupowych Listonic i Moja Gazetka. Badanie zostało zasilone danymi z Mojej Gazetki od października 2024 r. Grupa badawcza to 700 000 osób miesięcznie.Od czerwca 2026 r. metodologia liczenia dodań została udoskonalona: jako dodanie do listy liczone jest również ponowne zaznaczenie produktu do kupienia po tym, jak został wcześniej odznaczony jako kupiony (tzw. uncheck). Zmiana wpływa na dane od czerwca 2026 r. – warto to uwzględnić przy porównaniach z wcześniejszym okresem.
W zestawieniu brakuje Twojej marki?
rectangles
Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż?Skontaktuj się z nami
rectangles