Brand Performance logo

Batony czekoladowe i wafelki

Podkategoria „Batony czekoladowe i wafelki” obejmuje 23 marki obecne na polskich listach zakupów w aplikacjach Listonic i Moja Gazetka. Kliknij w markę, aby zobaczyć jej szczegółową analizę lub przejdź niżej, by sprawdzić trendy zakupowe całej podkategorii, jej pozycję na tle innych oraz źródło dodania produktów. Dane aktualizowane co miesiąc.

Batony czekoladowe i wafelki – dodania do list zakupów
249 853w paź '25–wrz '26
↑ 56,4% r/rr/r = (paź '25–wrz '26 vs paź '24–wrz '25)
Pozycja w kategorii
1/4
spośród 4 podkategorii
Dodania organiczne
80,2%
Reklamy 15% | Gazetki 4,9%

2. Jak Polacy planują zakup w podkategorii „Batony czekoladowe i wafelki”?

Źródła
Podział dodań do list zakupów wg źródła: organiczne, z reklam, z gazetek sieci handlowych
Batony czekoladowe i wafelki – mix źródeł dodań
Batony czekoladowe i wafelki – mix źródeł dodań
ŹródłaWartość
Z gazetek12131
Z reklam37358
Organiczne200364
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
KategoriaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Batony czekoladowe i wafelki4.8614.9580.19
Batony mleczne i twarogowe27.630.1272.25
Batony i wafelki proteinowe10.462.6486.9
Batony zbożowe18.530.1181.36
Batony czekoladowe i wafelki – ewolucja źródeł dodań w czasie
Batony czekoladowe i wafelki – ewolucja źródeł dodań w czasie
MiesiącZ gazetekZ reklamOrganiczne
paź '25157166111940
lis '2511542011022
gru '2590979128
sty '2651011512563
lut '2611151323411519
mar '264968212084
kwi '2615617711218
maj '2614907011574
cze '2611588620176
lip '261680218028973
sie '2619481158129504
wrz '261811775530663
Marki z podkategorii „Batony czekoladowe i wafelki” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
Marki z podkategorii „Batony czekoladowe i wafelki” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
MarkaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Prince Polo112923476411607
Wedel2606383542192
Grześki895348901707
Kinder Bueno4764765418366
Snickers4551311880
Princessa427812886
Knoppers457301326
Kit Kat272902134
Bounty132801992
Lion20990867
Dodania organiczne dominują, a reklamy są tu najsilniejszym kanałem płatnym: w ciągu 12 miesięcy udział dodań organicznych wyniósł 80,2%, a udział dodań z reklam 15,0%. Udział reklam jest najwyższy spośród porównywanych podkategorii.